Oslo / Østlandet Dartskrets
Kretsstyret | Kretsens klubber | Terminliste | Resultater / Ranking / Riggehjelp | Innbydelser kretsturneringer | Kretsens vedtekter | Statutter Kretsmesterskapene | Statutter Kretsrankingturneringer |
TERMINLISTE NDF / OØDK 2010
DATO | TURNERING | KAT. | STED | ARR. |
2-10.januar | Lakeside World Professional | WDF | Frimley Green | |
16-17.januar | Elitecupen | H2 – D2 | Arendal | Arendal DC |
23-24.januar | Børselv Open | H3 – D3 | Børselv | Missing Blink |
23-24.januar | Kretsranking 1/Supercupkval.1 | OØDK | ||
23-24.januar | German Gold Cup | WDF | Bremen | |
30-31.januar | Norgescup 1 | H2 – D2 | Moss | Oslo/Ø. Krets |
30-31.januar | England Classic | WDF | England | |
6-7.februar | Kretsledermøte | Raufoss | ||
4-7.februar | Dutch Open | WDF | Veldhoven | |
13. februar | Kretsting | Oslo | OØDK | |
12-14.februar | Juniortreff 1 | J2 | Kristiansand | Willhelm Tell |
20-21.februar | NM Veteran | Kongsberg | Golden Lion | |
20-21.februar | Scottish Open | WDF | Renfrew | |
27-28.februar | KM lag/single | OØDK | ||
27-28.februar | Finnish Open | WDF | Helsinki | |
6-7.mars | Norgescup 2 | H2 – D2 | Kristiansand | Willhelm Tell |
13-14.mars | Isle of Man Open | WDF | Isle of Man | |
20-21.mars | NM Lag / Single | H1 – D1 | Moss | NDF |
27-28.mars | ||||
1-5.april | Påske | |||
3-4.april | Antwerpen Open | WDF | Antwerpen | |
10-11.april | Norgesseriekval. 2 | Kretser | ||
17. april | Forbundstinget | Oslo | ||
16-18.april | Juniortreffen Dønski (nr. 2) | J2 | Moss | Oslo/Ø. Krets |
17-18.april | German Open | WDF | Bochum | |
24-25.april | Norgescup 3 | H2 – D2 | Tromsø | Kelly’s Helter |
1-2.mai | Norsk Winmau / | H2 – D2 / | Lillehammer | Lillehammer |
Norsk Cricket / NM Kretslag | H3 – D3 | |||
8.-9. mai | Kretsranking 2/ KM Cricket | OØDK | ||
8-9.mai | Ålgård Open | H3 – D3 | Ålgård | Ålgård DC |
8-9.mai | Hungarian Open | WDF | Ungarn | |
15-16.mai | Molde Open | H3 – D3 | Molde | Molde DK |
15-16.mai | Wales Open | WDF | Prestatyn | |
15-16.mai | Dortmund Open | WDF | Dortmund | |
19-23.mai | Nordic Cup | Danmark | ||
29-30.mai | Årdal Open | Årdal | Årdal DK | |
5-6.juni | Norgesseriefinalen | Porsgrunn | X’n | |
5-6.juni | Swiss Open | WDF | Lausen | |
11-13.juni | Juniortreff 3 | J2 | Kristiansand | Willhelm Tell |
12-13.juni | Arctic Light Cup | H3 – D3 | Tromsø | DK-135 |
12-13.juni | BDO International Open | WDF | Brean Sands | |
19-20.juni | Sommercupen | Arendal | Arendal DC | |
19-20.juni | Badeland Open | Raufoss | Saga DK | |
26-27.juni | England Open | WDF | Selsey | |
3-4.juli | Welsh Classic | WDF | Wales | |
Juli | Europe Cup Youth | |||
16-19.juli | England Masters | WDF | Stockport | |
24-25.juli | Skjærgårdscup | H3 – D3 | Smøla | Smøla DK |
24.jul | BDO British Classic | WDF | Kettering | |
7-8.august | Tromsø Open | H3 – D3 | Tromsø | Kelly’s Helter |
7-8.august | Belgium Open | WDF | Ranst | |
14-15.august | Lillehammer Open | H3 – D3 | Lillehammer | Lillehammer |
14-15.august | Swedish Open | WDF | Sverige | |
21-22.august | Didam Open | WDF | Nederland | |
28-29.august | Hadeland Open | H3 – D3 | Grua | Bel Air DC |
28-29.august | Denmark Open | WDF | København | |
3-5.september | NM Junior | J1 | Alta | Altafjord |
4.-5. september | KM par/parmix/trippelmix | Oslo | OØDK | |
September | World Professional Playoffs | Bridlington | ||
September | Winmau World Masters | WDF | Bridlington | |
11-12.september | NM Par / Parmix / Trippelmix / Rica Open | H3 – D3 | Tønsberg | NDF |
18-19.september | Kristiansand Open | H3 – D3 | Kristiansand | Willhelm Tell |
17-19.september | BDO British Open | WDF | Bridlington | |
25-26.september | French Open | WDF | Gerardmer | |
25-26.september | Norgescup 4 | H2 – D2 | Ålgård | Ålgård DC |
2-3.oktober | Norgesserien 2009/2010 kval.1 | Oslo | Kretser | |
9-10.oktober | Supercupfinalen | H2 – D2 | ||
16-17.oktober | Strængspretten Open | H3 – D3 | Målselv | Strængspretten |
13-17.oktober | WDF Europe Cup | WDF | Antalya, Tyrkia | |
Oktober | Latvia Open | WDF | Riga | |
Oktober | Ken Rune Jørgensens Minneturnering | H3 – D3 | Skogn | Skogn |
23-24.oktober | Norgescup 5 | H2 – D2 | Bergen | Kong Oscar |
30-31.oktober | Kretsranking 3/Kretspentlathon | Oslo | OØDK | |
6-7.november | Czech Open | WDF | Praha | |
6-7.november | Northern Ireland Open | WDF | Newcastle, NI | |
13-14.november | Kongsberg Open | Kongsberg | Golden Lion | |
13-14.november | Flanders Open | WDF | Ghent | |
13.-14. november | Kretsranking 4/parcup | OØDK | ||
20-21.november | Norgescup 6 | H2 – D2 | Kristiansund | Møre & R. Kr. |
19-21.november | England Darts Festival | WDF | England | |
26-28.november | Juniortreff Nord (nr. 4) | J2 | Alta | Altafjord |
27-28.november | Centre Parks Masters | WDF | Houthalen, Bel. | |
4-5.desember | Norsk Pentathlon / Landslagssamling | H4 – D4 / H3 – D3 | ||
11-12.desember | Zuiderduin Masters | WDF | Egmond aan Zee, Nederland | |
Desember | Estonia Open | WDF | Tallinn |
Webmaster - Ole K Sagmoen